تجاری سازی ایده - صادق مزیدی
فروش ایده و کسب درامد
فروردین 5, 1399
10 فروردین سمینار آنلاین آموزش ثبت ملی ایده و اختراع و استفاده از مزایای ثبت ملی
فروردین 5, 1399

تجاری سازی ایده

ایده های خام و پولساز

ایده در هر مرحله ایی که باشد قیمت گذاری می گردد و در بازار هدف شرکت های مختلف با مذاکره و ارتباط به فروش می رسد. که برای ایده های خام تفکر افراد دارای ایده برای فرد سرمایه گذار مهم می باشد. که در این موارد ایده به صورت اشتراکی وارد مرحله تجاری سازی و فروش می گردد.

اختراعات ثبت شده و ثبت نشده

اختراعات ثبت شده در سطح دنیا مسیر راحتی را برای تجاری سازی طی می کنند که با استخراج شرکت های مرتبط در 168 بانک اطلاعاتی دنیا و اقدام به معرفی و با حفظ حق و حقوق و مشخص شدن مدل همکاری منجر به فروش می گردد که گروه علمی آقای مزیدی به شما کمک و آموزش می دهد که چطور براحتی این افراد را در سراسر دنیا پیدا کنید و با ارتباطی قوی با آنها همکار و هم شرکت شوید .که در بعضی مواقع اختراع به صورت مستقیم فروش می رود.

طرح های دارای نمونه اولیه و تاییدیه

طرح هایی که دارای نمونه اولیه می باشند و تاییده و تست های مد نظر را پاس کرده باشند در زمان فروش هم قیمت بالایی می گیرند هم شرکت ها به راحتی جهت مذاکره برای خرید اعتماد می کنند که با استخراج شرکت های مرتبط در 168 بانک اطلاعاتی دنیا و اقدام به معرفی و با حفظ حق و حقوق و مشخص شدن مدل همکاری منجر به فروش می گردد. که در این راستا گروه علمی آقای مزیدی مسیر را برای فروش اختراع شما هموار می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *