مشاور و اخذ بورسیه - صادق مزیدی
مهاجرت آسان مخترعان
فروردین 5, 1399
فروش ایده و کسب درامد
فروردین 5, 1399

مشاور و اخذ بورسیه

دانش آموزان

دانش آموزانی که دوست دارند در بهترین کالج ها و دانشگاه های دنیا ادامه تحصیل بدهند باید از هر سن و سالی که هستند ذهن خلاق و ایده پرداز خودشان را تقویت کنند و بر روی چندین زمینه شغلی در راستای هدفشان ذهن ایده پردازشان را رشد دهند چون بهترین دانشگاه های دنیا در رشته های مختلف از دانش آموزان خلاق و دارای ایده در هر زمینه ایی استقبال می نماید. و دانش آموزانی که تمایل به گرفتن بورسیه تحصیلی را دارند باید استعدادیابی شده و در راستای هدف اینده شغلیشان از کلیه تکنولوژی ها در این راستا اطلاع داشته باشند و در روند پیشرفت تکنولوژی های جدید در این زمینه صاحب ایده باشند. که با آموزش و تشخیص هدف دانش آموز و ایده های آن می توانیم به مراکز علمی، کالج ها و دانشگاه ها جهت گرفتن بورسیه اقدام نمود.

دانشجویان

به دلیل اینکه گرفتن بورسیه در بهترین دانشگاه ها و پیدا کردن شغل ایده آل نیاز به اقدام و ارتباط با افرادی است که در راستای هدف زندگی شما و همسو با تفکر و مهارت های شما در دانشگاه ها و شرکت ها باشند، گروه علمی آقای مزیدی به شما آموزش می دهد که چطور براحتی این افراد را در سراسر دنیا پیدا کنید و با ارتباطی قوی با آنها همکار و هم دانشگاهی شوید .

صاحبان کسب و کار و ایده

برای رشد یک کسب و کار و گسترش آن در سطح دنیا و حتی گرفتن ویزای شغلی در بهترین شرکت های دنیا پیدا کردن افراد صاحب ایده و اختراع در راستای هدف شغلی در سطح دنیا می باشد و با ایجاد یک ارتباط موثر با آنها می توانید یک مدت به صورت همکاری مسافتی ادامه یابد و بعد از مدتی انتقال تکنولوژی فکری ایده و اختراع صورت گیرد که در نهایت منجر به فروش، همکاری و ویزای کاری می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *