همه چیز درباره KICKSTARTER - صادق مزیدی
سازمان WIPO:
شهریور 22, 1399
سریعترین راه گرفتن بورسیه
شهریور 22, 1399

همه چیز درباره KICKSTARTER

همه چیز درباره KICKSTARTER: خیلی از شماها افراد مخترع ، هنرمند ، ورزشی و کلا افراد خلاق در هر زمینه ای  هستید و ایده های بسیار خوب برای استارتاپ دارید! پس دیگر برای ثبت ایده و اختراع و به ثروت رسیدن غمی ندارید!! اما یک مشکل خیلی بزرگ این وسط وجود دارد و آن هم این است که حالا سرمایه تولید و هزینه های دیگر رو از کجا بیاریم؟؟؟؟؟

خیلی از مخترعان با ذهن هوشمند و ایده پردازشان به ایده های خیلی خوب برای بشر که ارزش سرمایه گذاری دارند، میرسند اما توانایی مالی برای ساخت طرح هایشان ندارند و نمیتوانند هزینه کنند و اینجاست که دستشان به قولی در حنا میماند و هیچی به هیچی!!

اما برای هر مشکلی راه حلی هست؟!

کیک استارتر راه حل همین مشکل است!

کمپین هایKICKSTARTER  ایده ها را به واقعیت تبدیل میکنند!!

این کمپین جایی است که افراد خلاق ، استارتاپ ها وایده های جدید وخلاقانه خود را میتوانند با سرمایه گذارانی که مشتاق و علاقمند به سرمایه گذاری در پروژه های مفید و جالب هستند به اشتراک بگذارند!

دی لاسول میگوید: کیک استارتر یک شرکتی است که به شما فرصت می دهد تا با افرادی کار کنید که شما را می شناسند و علاقه دارند از شما حمایت کنند.

همه چیز درباره KICKSTARTER

کیک استارتر چگونه شرکتی است؟

این شرکت در سال 2015 به یک شرکت عام المنفعه تبدیل شد. یک شرکت انتفاعی است  که بین افرادِ با استعداد و افراد سرمایه گذار در سراسر دنیا پُلی برقرار کرده است و باعث شده  که استعدادها هدر نروند و انسانهای خوش فکر به رویایشان که ایجاد جهانی بهتر و متفاوت تر است؛ برسند!

بیش از 18 میلیون نفر از هر قاره به تامین بودجه ی پروژه های کیک استارتر کمک کرده اند! این سازمان معتقد است که افراد خلاق و نخبه باید چرخ اقتصاد جامعه را بچرخانند

( افراد نخبه خوشحال باشید!!) و هدف این سازمان هم این است که هر چه سریعتر این افراد خلاق  با ذهنی درخشان را به دنیا معرفی کند.

از زمان راه اندازی این شرکت در 28 اوریل 2009 ، 18 میلیون نفر از پروژه ها حمایت کرده و5.2 میلیارد دلارسرمایه گذاری کرده اند و 186،464 پروژه  را با موفقیت به انجام رسانده اند!!

افرادی که ایده ی اولیه کیک استارتر را داشتند؛ برای رسیدن به اهدافشان مسیری طولانی طی کرده اند، از خانواده و دوستان و آشنایانشان پول قرض گرفتند، بارها و بارها در پروژهایشان شکست خوردند تا اینکه در سال 2009، KICKSTARTER  را برای عموم مردم راه اندازی کردند و نتیجه بیشتر از انتظار همه عالی بود!

این سایتِ بسیار جالب و خوب  بستری فراهم کرده که افراد عادی هم حتی بتوانند هر چند اندک کمک مالی کنند تا یک ایده رشد کند و به یک نتیجه ی بسیار عالی برسد و خیلی از استارتاپ ها و اختراعات بخاطر همین کمک های مردمی است که به نتیجه رسیدند و زندگی بشر را بهبود بخشیدند!

کیک استارتر جایی است که رویاهای افراد خلاق تحقق میابد؛ از نقاش و هنرمند گرفته تا پزشکان و مهندسان هوافضا !

نمونه ایده ای که در کیک استارتر به نتیجه رسیده است :

کلاه بنام   LUMOS ایمنی برای دوچرخه سواران و اسکیت سواران و موتورسواران  که بیشتر از 2 میلیون دلار سرمایه جذب کرد و جالب است بدانید میزان سرمایه ی جذب شده خیلی بیشتر از انتظار مخترع آن بود!

ایده های کیک استارتر

کیک استارتر جایی برای تبلیغ محصولتان:

خب در این سایت پرطرفدار افراد زیادی مشتاق ایده های نو و جالب وکاربردی هستند  پس یکی از بهترین مکان ها برای تبلیغ ایده جذاب و اختراع خوب شماست!

برای طرفداران فیلم سازی و موسیقی و دیزاین و هنر:

جالب است بدانید در بخش هایی که ذکر شد سرمایه گذاری های قابل توجهی صورت گرفته  پس فکر نکنید حتما باید یک اختراع خیلی بزرگ داشته باشید  چون این سایت برای همه ی افراد با هر روحیه و استعدادی راه اندازی شده است  طوری که بیشترین پروژه های موفق مربوط به بازی های کامپیوتری بوده است!!!

حتی شمایی که دارید این مطلب را میخوانید اگر ایده ای دارید هرچند هم در نگاه اول خنده دار بنظر برسد ؛ ارزشش را دارد که یکبار این سایت را امتحان کنید. شاید به نتیجه باور نکردنی برسید!

اگر دنبال ایده خیلی خوب برای بورسیه شدن در بهترین دانشگاه های دنیا هستید یا اینکه میخواهید با ایده ای بسیار کاربردی در شرکت های بزرگ دنیا مشغول بکار شوید به از پکیج های آموزشی مجموعه ما استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *