کتاب از ایده تا اختراع - صادق مزیدی

کتاب از ایده تا اختراع

خلاقیت مهمترین توانایی بشر و بنیادی ترین عامل ایجاد ارزش است که نقشی حیاتی در همه جنبه‌های زندگی  ایفا می کند. این منبع ایجاد ثروت و زمان تغییری چشمگیر یافته و روز به روز بر اهمیت آن افزوده شده است. در عصر حاضر به منظور رفع نیازهای بشری و کسب درآمد راهی نیز از مسیر دانش و خلاقیت می گذرد. خلاقیت باعث بروز افکار بزرگ در انسان می شود اما نقطه آغاز معمولاً سخت ترین مرحله است که افکار بزرگ ما را به سمت پیشرفت راهنمایی می‌کند و فردای روشن را برای ما به ارمغان می‌آورد.

متاسفانه ما انسان ها ذهن خود را به انجام دادن کارهای بزرگ عادت نداده‌ایم. این مسئله سبب می‌شود تا توانایی خود را برای پروراندن تصورات و تخیلات بزرگ خود و در نتیجه قدرت خدا دادی  خود به کار نگیریم. به همین دلیل فرصتهای بیشماری را به آسانی از دست می‌دهیم.

 با به کار گیری اصولی که در این کتاب برای شما شرح داده می شود می‌توانید در مسیر تحقق اهداف و علایق زندگی خود تا دستیابی به اختراعات بزرگ و شهرت گام بردارید . شما می توانید از نظر علمی ، تحقیقاتی و تجاری  فردی قدرتمند و سرشناس شده و کسب کاری بی نقص و ثروت آفرین را  راه  بیندازید .

برای پرورش خلاقیت خود باید دیدی متفاوت به جهان اطراف خود داشته باشید. باید هر روز این دید جدید را تمرین کنید. باید فکر و خلاقیت خود را برای تولید دانش  و استفاده از ابزارها برای ایجاد محصولات نوآور  به کار گیرید و نیازی از نیازهای بشر را مرتفع کنید

۸۰۰,۰۰۰ ریال – خرید